تبلیغات

تبلیغات به مجموعه اقداماتی گفته میشود که دارندگان کالا یا خدمات انجام میدهند که دیگران را برای ارزشمند دانستن و به دست آوردن آن ترغیب کنند.

صرفا نمیتواند یک پیام، محتوا و یا تیزر باشد!

اگر شما هر روز راس یک ساعت دقیق و زودتر در محل کار و یا کسب  و کار خود حاضر شوید به نوعی تبلیغ محسوب میشود زیرا شما زمان ارزشمند خود را خرج میکنید درست است که در ظاهر کسی متوجه از دست رفتن زمان نیست اما ذات آدمی به طور نامحسوس متوجه این مهم هست.

مردم به طور ناخودآگاه جذب کسب و کارهایی میشوند که زودتر از سایرین در محل کار خود حاضر میشوند.

انواع تبلیغات 

اگر از متخصصین و مشاورین این حوزه از انواع و مدل های تبلیغ سوال کنید و یا با سرچ ساده به انواع روش های تبلیغ کردن از سنتی گرفته تا دیجیتال مارکتینگ خواهید رسید.

اما من سامان صادقی نژاد تبلیغ کسب و کار رو به دو دسته درون سازمانی و بیرون سازمانی تقسیم کرده ام!

هر کاری که شما در راستای بهتر کردن خدمات و یا کسب و کار خودتان میکنید یک نوع تبلیغ درون سازمانی و هرگونه اقدام جهت معرفی کسب و کار خود برون سازمانی میباشد.

بهترین شرکت تبلیغاتی شرکتی است که دارای استراتژی هایی از انواع تبلیغ باشد!

تبلیغات کنید تا ماندگار شوید!

تمامی کسب و کارهایی که میبینید تبدیل به غول صنعت خود شده اند و حتی تمامی اشخاص و مشاهیری که نامشان ماندگار شده در تاریخ برای خود به نوعی تبلیغ کرده اند.

اما ممکن است تبلیغ آنها صرفا به صورت عملکردی انجام شده و شما خیلی متوجه آن نشده اید.

اگر میخواهید در میدان جنگ پیروز شوید اول باید زنده بمانید، متقابلا اگر میخواهیید در کارزار انواع کسب و کارها دارای رتبه باشید و تبدیل به برند شوید اول باید کسب و کار خود را سرپا نگه دارید .

زنده ماندن کسب و کار شما فقط با یک چیز ممکن است : تبلیغات!

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.