افزایش ترافیک اثر بخش سایت

ما به شما کمک می کنیم، ترافیک وبسایت خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید

چرا افزایش ترافیک سایت را به صادقی360 بسپاریم؟

صرفه جویی در زمان

زمان بیشتری را برای اهمیت دادن به خودتان و کسب و کارتان داشته باشید

صرفه جویی مالی

به جای یک نفر از یک تیم حرفه ای و متخصص با هزینه کمتر استفاده میکند

کیفیت بهتر

صفحه شما با بهترین کیفیت ممکن نمایش داده می شود

ترافیک واقعی

ترافیک ورودی سایت شما واقعی و با روش های نوین میباشد.

تعدادی از مشتریان ما

خدمات افزایش ترافیک اثربخش سایت

پشتیبانی تخصصی و ارائه گزارشات دقیق ماهیانه

همواره برای بررسی روند رشد و بهبود مسیر و تصمیم گیری بهتر، نیاز به آنالیز دوره ای و تحلیل آن موجود ست؛ یکی از خدمات ما بررسی همیشگی وبسایت شما و ارائه گزارشات دقیق پیشرفت و نتایج پروژه و بررسی در لحظه ی سایت شما برای جلوگیری ز بروز هرگونه مشکل احتمالی و یا رفع مسائل پیش آمده ست تا ترافیک جاری شده به سایت خود را همیشه داشته باشید.

بهبود ، اصلاح و بهینه سازی کلیه صفحات سایت

عموم سایت های طراحی شده، در بخش هایی به دلیل نداشتن تخصص کافی، دچار اختلال هایی شده و یا کیفیت ۱۰۰ درصدی برای موضوع نوشته شده را ندارد؛ ما با بررسی تمامی صفحات به طور کامل، این مشکلات را شناسایی کرده و علاوه بر رفع مسائل صفحات، آن ها را به بهینه ترین حالت ممکن طراحی میکنیم تا سرعت و کارایی را در کنار زیبایی و چشم نواز بودن سایت داشته باشید و مسیر رسیدن به صفحه اول گوگل، هموارتر باشد.

بررسی و تحلیل مشکلات ساختاری و کدنویسی سایت

بسیار پیش آمده که سایت از نظر کدنویسی دچار مشکل شده و یا بخش های از توابع و کدنویسی اشتباهی برای رسیدن به هدفی مشخص استفاده شده ست. کارشناسان طراحی سایت صادقی360 با شناسایی این مسائل، اقدام به اصلاح کدنویسی سایت و بهینه سازی هرچه تمام تر قالب شما کرده تا بهترین سرعت را با کمترین مشکلات یا اصطلاحا باگ (Bug) برای شما به ارمغان آورند.

بررسی و آنالیز تمامی لانگ تیل ها و کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی و عبارات مترادف به گونه ای که هم برای کارفرما سود بیشتری را داشته باشد و هم مخاطب بیشتری را به خود جذب کند؛ از مهارت های تجربی کارشناسان یک شرکت ست که نتیجه سال ها بررسی و تحقیق و آزمون و خطا ست. ما با فیلتر کردن تمامی کسب و کار ها و آنالیز تخصصی کلمات کلیدی ، لیست بهترین انتخاب ها را معرفی کرده و با گزینش واژه، آن را به سمت کسب رتبه بهتر توسط سایت شما هدایت میکنیم.

آنالیز دقیق و بررسی سایت های رقیب

قبل از شروع هر کاری، لازم است بررسی شود که بازار آن به چه صورت ست و رقبای ما چه فعالیت هایی انجام داده اند. برای مثال ممکن ست در موضوع خاصی مانند "سئو سایت شرکتی" رقیبان زیادی وجود داشته باشد که مقالاتی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ کلمه نوشته و از ۱ الی ۵ لینک خارجی استفاده کنند؛ ما با بررسی طراحی سایت رقبا و اطلاعات به دست آمده، همان موضوع را ولی با کیفیت بسیار بالاتری انجام میدهیم.

لینک سازی خارجی و داخلی دقیق و برنامه ریزی شده

یکی از مباحث مهم در سئو سایت لینک سازی داخلی و خارجی آن ست.

نکاتی که حائز اهمیت است

روش های بسیاری برای افزایش ترافیک سایت موجود ست که میتوان به دو دسته بزرگتر تبلیغ و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو (SEO) تقسیم شان کرد.
برای مشاوره رایگان با شماره های 09127695609 تماس بگیرید.

تبلیغات به طور کلی به دو دسته پولی و رایگان تقسیم میشوند؛ تبلیغات پولی شامل تبلیغات کلیکی، نمایشی و مدت دار و تبلیغات رایگان به ۴ دسته تولید محتوا در شبکه های مجازی، پست گذاری به صورت مهمان، بازاریابی ایمیلی و تبادل لینک و تبلیغات تقسیم میشوند. هر کسب و کار با توجه به هدف و نیاز خود میتواند از ترکیب این موارد برای افزایش ترافیک سایت خود استفاده کند.

با بهینه سازی سایت شما به چند هدف همزمان دست پیدا خواهید کرد:
اول: افزایش سرعت بارگذاری و امنیت سایت
دوم: کسب رضایت مخاطب و در نتیجه مشاهده روند افزایشی مخاطبین سایت
سوم: بهبود رتبه در گوگل که به دنبال آن افزایش ترافیک ورودی به سایت خواهید داشت.
در کل سئو باعث افزایش مخاطبین شما، در نتیجه افزایش ترافیک سایت در کنار وفادار شدن مخاطبین به سایت شما میشود.

همین حالا شروع کنید!

اگر به دنبال افزایش ترافیک واقعی سایت خود به صورت حرفه ای هستید 

فرم زیر را پر کنید تا پلن پیشنهادی برای شما ارسال شود